Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_to_actual_login' not found or invalid function name in /home/pat1515/domains/parking-wroclaw.com.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Największe parkingi na świecie – obejrzyj to! – Parking Wrocław

Największe parkingi na świecie – obejrzyj to!

Dziś może zaczniemy dzień od garstki ciekawostek na temat samych parkingów. Wiele osób myśli zapewne: „parking to parking – zostawiam auto i tyle!” Większość nie zastanawia się nad kwestiami z nimi związanymi i nie ma pojęcia, ile ciekawostek można na ten temat znaleźć.

Postanowiłam tę kwestię przeanalizować, a wiedząc, że Internet jest skarbnicą ciekawych informacji o świecie, podsunął mi wiele zdumiewających zdjęć i wiadomości. Udało mi się dotrzeć do paru newsów i teraz chciałabym się z Wami podzielić.

Parkingi ogromnych rozmiarów!

Zwykle, największe parkingi na świecie znajdują się przy centrach handlowych, ale nie tylko. Przeniesiemy się na chwilę do środkowej Anglii, żeby z lotu ptaka zobaczyć równiutko, w niesamowitym porządku, poustawiane punkciki. Zdjęcia na Google Sightseeing pozwalają na oglądanie ciekawych zdjęć z różnych perspektyw, a gdy powiększymy obraz, małe, kolorowe punkciki okazują się zaparkowanymi samochodami! Niesamowite!

Ten gigantyczny parking powstał na terenie byłej bazy Royal Air Force i 1993 roku służy jako miejsce parkingowe. Zobaczcie sami!

Parking MARO, co prawda nie może się pochwalić tak wielką powierzchnią, ale możemy się szczycić podobnym ładem, jaki u nas panuje.

Dla kontrastu, z naszego Polskiego „podwórka” – przykład mistrzowskiego parkowania. Oj, wiele osób powinno się jeszcze dużo nauczyć w kwestii parkowania, na przykład to, że się nie zostawia auta na przejściu dla pieszych…