Parkuj u nas – zniżką 20%!

Chcielibyśmy ogłosić, że od dziś przewidujemy specjalną promocję. Dla osób, które podróżują i korzystają z usług naszego Partnera Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.  Ci klijenci mogą się cieszyć zniżką 20% za parking – biura podróży, z którym możesz zwiedzić cały świat!

Parkuj taniej ze zniżką 20% !

Klienci Wezyr Holidays którzy parkują u nas mogą otrzymać zniżkę 20%  taniej! Jeśli lecisz na wakacje z biurem podróży, kliknij w baner na stronie głównej naszej witryny i zarezerwuj miejsce parkingowe z rabatem.

To co nas łączy to gwarancja bezpieczeństwa

Wezyr Holydays zapewnia bezpieczne wakacje w różnych zakątkach naszego Globu. My gwarantujemy, bezpieczeństwo Twojego samochodu i zniżka 20%, tutaj we Wrocławiu. Wylatując na wakacje nie musisz się troszczyć o swoje auto – ciesz się relaksem!

Unikaj Stresu – Wybierz Parking Lotnisko Wrocław Aby cieszyć się wyjazdem, zadbaj o odpowiedni wybór parkingu. Wyjeżdżając odpowiednio wcześnie, unikniesz spóźnienia na odprawę bagażową, a wybór strzeżonego parkingu zapewni spokój ducha. Sprawdź lokalizację i usługi oferowane przez parkingi przy lotnisku Wrocław, aby podróż była komfortowa i bezproblemowa.

Ochrona parkingu – aby cieszyć się wyjazdem, zadbaj o to, aby miejscem w którym zostawiasz swój samochód był parking strzeżony. Całodobowy monitoring placu oraz firma ochroniarska powinny odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo auta.

 

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz https://www.parking-wroclaw.com.pl/rezerwacja/

pl_PLPL