Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_to_actual_login' not found or invalid function name in /home/pat1515/domains/parking-wroclaw.com.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287
Najważniejsze kwestie przy wyborze parkingu przy lotnisku – Parking Wrocław

Najważniejsze kwestie przy wyborze parkingu przy lotnisku

Wybierając się na wakacje lub wyjeżdżając w służbową podróż, ostatnią rzeczą o jaką powinieneś się martwić to to, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu. W tym celu powstają właśnie parkingi przy lotniskach.

Lotniska najczęściej usytuowane są poza miastem i niejednokrotnie, dojazd do nich może być odrobinę kłopotliwy, zwłaszcza, gdy zabieramy ze sobą większe bagaże. Na lotnisko w Wrocławiu, a dokładniej w podwrocławskich Strachowicach można dostać się autobusami (o czym już pisałam), ale co mają zrobić osoby zmotoryzowane?

Parking przy lotnisku wybieraj z głową

Z jednej strony, osoby posiadające samochód są w komfortowej sytuacji, ponieważ mogą wygodnie dojechać na lotnisko, z drugiej natomiast strony, chcąc zostawić auto na kilka dni w pobliżu terminala, muszą zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo – nikt przecież nie ma ochoty zastanawiać się podczas podróży nad tym, co aktualnie dzieje się z jego samochodem!

Poniżej kilka wskazówek, które warto uwzględnić, decydując się skorzystać z usług prywatnych parkingów:

  • najważniejszą kwestią jest to, czy parking jest strzeżony – niektóre parkingi korzystają z usług firm ochroniarskich, które przez całą dobę monitorują plac parkingowy;
  • odległość od lotniska – warto wybrać parking, który nie jest oddalony od terminala – pozwala to zaoszczędzić czas i gwarantuje, że dostaniesz na lotnisko na czas
  • transport: parking-lotnisko – istotną usługą jest dowóz na same lotnisko osób, które zostawiły swój samochód na parkingu.
  • możliwość wcześniejszej rezerwacji – aby uniknąć sytuacji, w której przed samym odlotem poszukujemy miejsca parkingowego, warto się zorientować czy istnieje możliwość rezerwacji miejsca – wygodną opcją jest rezerwacja online.

Tych kilka prostych kwestii, które sprawdzimy podczas planowania podróży sprawią, że kwestia pozostawionego samochodu nie będzie nam spędzała snu z powiek podczas wyjazdu – Warto!