Parking Maro – jak się u nas parkuje!

Z racji, że trafiliście na firmowego bloga Parkingu Maro, pozwolę sobie na wyjaśnienie, a dla niektórych przypomnienie, jak skorzystać z naszego parkingu. Oczywiście nie jest to skomplikowane, ale warto znać pewne funkcjonalności, które pomogą Wam komfortowo podróżować.

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem biletu lotniczego i stajesz przed decyzją, jak dojechać na lotnisko, możesz śmiało wybrać własny samochód – najszybciej i oczywiście najwygodniej. Na trasie na lotnisko na pewno zobaczysz szyld z napisem: Parking Maro.

Jest jeszcze kilka kwestii, o których przed wyjazdem powinniście wiedzieć:

Po pierwsze możesz na naszej stronie internetowej sprawdzić cennik parkingu oraz, co bardzo istotne, możesz dokonać rezerwacji online. Wysyłając do nas wypełniony formularz masz pewność, że gdy przyjedziesz na parking, będzie czekało na Ciebie wolne miejsce parkingowe. Dodatkowo, osoby, które korzystają z usług biura podróży Wezyr Holidays uzyskają 20% zniżki na parking.

Od niedawna nasi klienci mogą skorzystać z myjni samochodowej. Przygotujemy Twój samochód specjalnie na Twój powrót z wakacji lub podróży służbowej – będziesz mógł wsiąść do czystego i zadbanego auta.

Aaaa i jeszcze jedna kwestia, zapewniamy darmowy transfer pomiędzy naszym parkingiem a lotniskiem we Wrocławiu – zawieziemy Cię komfortowym busem na lotnisko i po podróży odbierzemy Cię z terminala.

Życzymy szerokich lotów!

en_GBEN